בן 75 עם נערות ליווי

בן 75 עם נערות ליווי

זה שאני בן 75 לא אומר שגמרתי לזיין ולרצות לשכב עם בחורות. כשאני מנסה לשכב עם אשתי, היא מרחיקה אותי ממנה בשאט נפש גלויה ודורשת ממני להניח לה לנפשה, חולה מין היא קוראת לי. היא לא מבינה שגבר בכל גיל הוא בעל חשקים.

לעשות ביד אני לא אעשה, אני לא מרגיש בנוח לענג את עצמי. אני מחשיב את עצמי כגבר של נשים ולא כגבר של יד ימין או שמאל, אם אתם מבינים את כוונתי…

אשתי אומרת לי בלגלוג, שאם אני אשכב עוד פעם אחת עם מישהי, או שייפול לי הזין באמצע סקס, או שאקבל התקף לב באמצע. אני מוכן לקחת את הסיכון של התקף לב בחשבון, ואני מוכן גם לבדוק את כוחי בסקס, למרות גילי הלא צעיר. מה יותר טוב מלמות באמצע זיון עם חיוך על השפתיים ובתוך גוף של אישה?

אני בן אדם בריא, אפילו לחץ דם גבוה אין לי, אוכל טוב, שומר על עצמי, מקפיד על ספורט, וחולה סקס.

זהו, החלטתי לבדוק את אמירותיה המטומטמות של אשתי ולמצוא עם מי להזדיין גם אם זה תמורת כסף. לזונה ברחוב אני לא אלך, גמלה בליבי ההחלטה ללכת לבלות עם נערות ליווי בבאר שבע , כשאני בטוח בעצמי ובטוח באוני ובכלי שיש לי בין הרגליים, ההוא לא יכזיב אותי, וחוץ מזה תמיד יש ויאגרה. אני אזיין ויהי מה.

אני אממש את הפנטזיות הפרועות שלי ויהי מה.

ומי אם לא נערת ליווי בבאר שבע תרים לי להנחתה? היא תעשה כל מה שאבקש ממנה, ואני סמוך ובטוח שהיא תדע לגנוח ולעורר אותי במקומות ובזמנים הנכונים.

מצאתי נערת ליווי, לא כל כך קשה עם המדיה של היום, והלכתי בלי לומר לאשתי אפילו מה תכניותיי.

אני אבדוק את כוחי ואם אמות לאותן נערות ליווי ירושלים בין הרגליים, כנראה היא תהיה שווה את זה.

לקחתי חצי כדור ויאגרה בדרך, וכשהגעתי כבר הייתי מוכן לפעולה.

תקשיבו, זיינתי כמו בחור בשנות השלושים לחייו. נראה לי שאותה נערת ליווי הופתעה מעט, אבל מהר מאד היא התחילה לזרום אתי, ואוח, הסקס…

עוד כוחי במותניי, ואם אשתי חושבת שסיימתי, שתבוא לראות את ביצועיי. אני עדיין עם אותה נערת הליווי פעם בשבוע.