דירות דיסקרטיות בסביון היוקרתית

דירות דיסקרטיות בסביון היוקרתית

אנחנו, קבוצת הליווי מסביון, החלטנו במשך הזמן לשכור דירות דיסקרטיות, שבה נוכל להרחיב את היקף הפעילות המינית עם קהל הלקוחות שלנו, שבמשך הזמן רק הלך והתרחב.

טוב, בהחלט היינו שוות בעבודה שלנו, ואף אחת מאתנו לא הסכימה לעבוד בדירות מזדמנות, אז זה ממש התבקש שתהיה לנו דירה דיסקרטית מסודרת משלנו. עם הזמן אבזרנו את המקום בכל מיני עזרים סקסיים אשר הוסיפו נופך ועניין לאווירה ולסקס.

אחד הלקוחות שלנו, איש עסקים מהולנד, בא אלינו יום אחד עם בקשה קצת יוצאת דופן.

הוא כבר זמן מה מתחבט ומתלבט עם עצמו אם להזמין את שלושתנו יחד להתנסות מינית יוצאת דופן מבחינתו. הוא היה מוכן לשלם לנו פי חמש מהתעריף הקבוע שלנו וזאת בתנאי שנזדיין אחת עם השנייה כשהוא יושב ומאונן עלינו בצד. זרמנו אתו בשמחה, אהבנו אתגרים וזה נראה לנו משהו שהיינו מוכנות לנסות.

הגענו לדירה הדיסקרטית לפניו, הכנו את המקום עם נרות ריחניים, קטורת, אורות עדינים ומוזיקה נעימה וחושנית שנוכל להיכנס לאווירה המתאימה. הוא בא.

התחלנו לחרמן אחת את השנייה, כל אחת מאתנו בוחנת ובודקת, מלטפת ומענגת. זו הייתה התנסות חדשה לנו, ולאט לאט נפתחנו יותר ויותר. ליקקנו אחת את השנייה בכל סנטימטר בגוף, ובתור נשים ידענו בדיוק איפה לגעת, באילו נקודות ללחוץ ובאלו עוצמות להכניס אחת לשנייה את הוויברטורים שהבאנו כדי להביא אחת את השנייה לסיפוק ושיאים חדשים.

יוהאן ישב בכורסא בחדר השינה, כשהוא עירום כביום היוולדו, ומאונן עלינו בטירוף.

בשלב מסוים שכחנו מקיומו אתנו באותה דירה דיסקרטית, כמו עם נערות ליווי באשדוד היינו כל כך שקועות בעצמנו ובטירוף חושים שהגענו אליו, שאפילו לא שמנו לב אליו, עד ששעה ארוכה לאחר שהתחלנו את האורגיה הלסבית שלנו, הוא קם ודחף את הזין שלו לתוך הכוס של אפרת, כשהוא דופק אותה בפראות בזמן שהיא מענגת אותי בלשונה בין רגליי. אני הייתי שקועה בין שדיה של נטלי, ויוהאן עבר אותנו אחת אחרי השנייה בזיון חסר מעצורים, כשכולנו ביחד כמו כדור כרוכים אחד בשנייה עד שחווינו אורגזמה מטורפת באותה שנייה בדיוק.

וואו!!!!