מאחורי הקלעים עם נערות ליווי

מאחורי הקלעים עם נערות ליווי

לא תמיד אני נתקלת בלקוחות שאני מעוניינת לשכב איתם שוב, לא משנה מה המחיר שהם מוכנים לשלם. אחד הלקוחות האלו הוא יונתן, בחור חתיך בכל קנה מידה, עם זין שלא מבייש אל יווני, ובן זונה עוד יותר גדול מיופיו וממה שיש לו בין הרגליים.

שמי מיטל, אני נערת ליווי, ואני מקפידה לבחור מאז יונתן את לקוחותיי בפינצטה ובזכוכית מגדלת, ומי שלא טוב לו עם הסירוב שלי, יום טוב לו ושילך למקום אחר.

לקוחות לא חסרים, יש כמוכם כמו מים.

לקוחות איכותיים ומכבדים קצת יותר קשה למצוא.

אז תרשו לי לומר משהו, כל היונתן למיניהם…

זה שאני בחרתי להיות נערת ליווי וזה שאתם משלמים עבור סקס עדיין לא נותן לכם את הזכות להתייחס אלי כאל שטיח, בשביל זה יש מועדוני סאדו מאזו, שם מקומכם ושם תוכלו לעשות סקס אלים ככל העולה על רוחכם.

נחזור לסיפור עם יונתן.

הוא הגיע אלי דרך מודעה בעיתון ויצר קשר. לאחר שתיאמנו בינינו את כל הפרטים, מספר שעות, מיקום, סכום, גבולות וכדומה, חיכיתי לו בדירה הדיסקרטית שלי. יונתן הגיע בשעה היעודה, הניח את מעטפת הכסף על השידה, והתחיל להתפשט בלי מילים, תוך שהוא בוחן אותי בעיניים רעבות עם ניצוץ של רוע קל בזווית של העין.

תקשיבו, הגוף שלו מדהים, הכלי שלו בהחלט מרשים, וידעתי שהוא לא יהיה היחיד שיגמור. רק לא תיארתי לעצמי שאני אגמור גמורה ומפורקת מסקס אלים כל כך.

יונתן דחף אותי למיטה, ומיד נשכב מעליי, עוד לפני שהספקתי להגיב. את הזין שלו הוא דחף לתוכי במכה אחת פראית ואלימה, תוך שהוא סוטר לי קלות. "את לא נערת ליווי", אמר לי, "את זונה, וככה צריך להתייחס אלייך".

כאב לי כמו שלא כאב לי בחיים, חוויתי סקס אלים מאין כמוהו, תוך שיונתן הופך אותי מצד לצד ודוחף את הכלי שלו לכול חור אפשרי שקיים בגופי. אני לא יודעת מה  הוא לקח לפני הסקס, יכול להיות שזה היה שילוב של ויאגרה ואקסטזי, כי הזין שלו עמד כמו אבן במשך שעתיים רצוף. כשיונתן גמר סוף סוף, דיממתי מפי הטבעת, הכוס שלי שרף, והפטמות שלי היו אדומות מהצביטות שלו. הייתי מבועתת, ורק רציתי שילך.

הוא התלבש והלך בלי לומר מילה.

נכון, שוב, אני נערת ליווי, בחירה שלי, אבל אתם, הגברים, תלמדו לכבד.

את יונתן לא הסכמתי לקבל שוב לעולם.